بازی ایرانی Shadow Blade در بین بهترین‌هاى App Store

بازی ایرانی Shadow Blade در بین بهترین‌هاى App Store

بازی ایرانی “Shadow Blade” که پیش از این برای تلفن‌های هوشمند عرضه شده بود حالا پس از موفقیت‌های بزرگی که به دست آورد قصد دارد تا با نسخه “Shadow Blade: Reload” راه خود را به کنسول‌های دستی و خانگی باز کند. در ادامه با جزییات خبر و عکس‌های این بازی همراه ما باشید.
استودیو “Dead Mage” که شعبه خارجی استودیو ایرانی «فن‌افزار شریف» به حساب می آید، قصد دارد تا نسخه جدید سری بازی Shadow Blade را برای کنسول‌های خانگی و دستی نیز عرضه کند. بازی Shadow Blade که پیش از این فقط برای پلتفرم‌های اندروید و iOS در دسترس بود، امسال توانست در سراسر جهان به موفقیت‌های زیادی دست پیدا کند.
اگر با استودیو فن‌افزار شریف آشنایی ندارید همین بس که این استودیو مسئولیت ساخت بازی ایرانی گرشاسب را بر عهده داشت و پس از آن به ساخت بازی Shadow Blade برای تلفن‌های هوشمند پرداخت.
Shadow Blade توانست با استقبال بازیکنان و روی باز منتقدین مواجه شود و به عنوان یکی از بهترین بازی‌های موبایل سال ۲۰۱۴ مطرح شود.
Shadow Blade: Reload جدیدترین ساخته استودیو دِد مِیج است که برای ویندوز، مک و لینوکس ساخته شده است و هم اکنون از طریق فروشگاه استیم قابل دریافت است. البته این بازی هنوز به صورت رسمی در استیم عرضه نشده و در مرحله آزمایشی قرار دارد. Shadow Blade: Reload مانند نسخه قبلی که برای تلفن‌های هوشمند عرضه شد، یک بازی دید-کناری و در سبک اکشن/ پلتفرمینگ است که به داستان یک نینجا و شمشیرزنی‌های او در محیطی کمیکی می‌پردازد. این بازی از گیم‌پلی سریع و مهیجی بهره می برد و دارای مراحل کامل داستانی نیز هست. Shadow Blade: Reload از ۷ مرحله تشکیل می‌شود و علاوه بر قسمت داستانی، از قسمت چالش‌برانگیز دیگری نیز تشکیل شده است که باید در مراحل مختلف این بخش با دشمنان بجنگید.
یکی از نکات قابل توجه این بازی، ویرایشگر مراحل آن است. با کمک این ویرایشگر می‌توانید مراحل دلخواه خود را طراحی کنید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
حالا فن‌افزار شریف و استودیو دِدمیج قصد دارند این بازی را علاوه بر پلتفرم‌هایی که نام برده شد، برای پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ویتا، ایکس‌باکس وان و نینتندو Wii U هم عرضه کند.
اگرچه هنوز اطلاعات دیگری از نحوه و تاریخ عرضه این بازی روی کنسول‌ها خبری در دسترس نیست، اما عرضه این بازی روی کنسول‌های نسل هشتم و پلی‌استیشن ویتا می‌تواند خبر خوبی برای مخاطبان ایرانی بازی‌های ویدیویی و صنعت بازی‌های ویدیویی در کشورمان باشد.

منبع : روزرنگ