خبر خوب اینستاگرام برای کاربران Android !

خبر خوب اینستاگرام برای کاربران Android !

خبر خوبی برای کاربران اینستاگرام که می توانند هم صفحه شخصی و هم صفحه عمومی داشته باشند!

اینستاگرام در حال به روزرسانی جدیدی است که به کاربران اندرویدی اجازه می‌دهد چند حساب را در یک دستگاه باز کنند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از مهر، اینستاگرام، شبکه اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن تصاویر مختلف است که در ماه‌های اخیر با عرضه برنامه‌های جدیدی مانند HyperLapse ، Layout یا بومرنگ توانست نگاه‌های بیشتری را به خود جلب کند.

برنامه اخیری که اینستاگرام معرفی کرد اپلیکیشن Boomerang بود که با استفاده از یک رابط کاربری ساده و زیبا می‌توانست به صورت خودکار تصاویر GIF را همانند یک ویدئو در گالری اسمارت‌فون‌های کاربرانش ذخیره کند.

کاربران با فعال کردن این برنامه می‌توانند خروجی نهایی آن را در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام به اشتراک بگذارند.

اکنون اینستاگرام در حال فعالیت روی اپلیکیشن جدیدی است که به کاربران اندرویدی اجازه می‌دهد تا چندین حساب کاربری را در یک دستگاه در اختیار داشته باشند.

بدین معنا که کاربران می‌توانند یک حساب کاری و همینطور یک حساب شخصی را روی یک دستگاه داشته باشند.

کاربران با ثبت نام در آزمایش رسمی Play Store Beta اینستاگرام می‌توانند یک شات از به روزرسانی این برنامه را دریافت کرده یا فایل‌های APK files را از APK Mirror دانلود و نصب کنند. کاربرانی که نسخه ۷.۱۵.۰ را نصب می‌کنند باید به قسمت تنظیمات Setting رفته و گزینه جدید Add Account را زیر قسمت Clear Search History انتخاب کنند.

کاربران با استفاده از این قابلیت جدید می‌توانند حساب‌های مختلف کاری و شخصی خود را چک کرده یا از برنامه خارج شده یا هر دو را فعال نگه دارند. اما هنوز زمان این به روزرسانی اعلام نشده است.

منبع : برسام