درباره گروه افرو

طراحی سایت یکی از بروزترین مباحث عصر حاضر است، زیرا با افزایش روزافزون شمار کاربرانی که از اینترنت استفاده می‌نمایند، در چند سال آینده شاهد آن خواهیم بود که زندگی بدون اینترنت غیر قابل تصور است. امروزه اکثر افراد خرید‌های جزئی خود را از طریق اینترنت انجام می‌دهند و سایت های اینترنتی بخشی زندگی روزمره مردم گردیده. اما نکته ای که در اینجا نمایان می‌شود این است که با افزایش تعداد سایتها، رقابت به وجود خواهد آمد لذا همانند دنیای فیزیکی برای پیشی گرفتن از رقبا باید تلاش نمود. گروه افرو مشاور و مجری طراحی و بهینه سازی وب سایت، با درک این نکته و با استفاده از نیروهای جوان و با تجربه فعالیت خود را در زمینه طراحی و بهینه سازی وب سایت آغاز نمود. رسالت این شرکت به عنوان یک شرکت طراح وب سایت،‌ افزایش توان رقابتی وب سایتهای ایرانی در محیط تجارت آنلاین و معرفی هر چه بهتر فعالیتهای تجاری می‌باشد.

گروه افرو، آماده همکاری پروژه ای در زمینه طراحی گرافیک وب سایت/UX/UI با تمامی سازمان ها، اشــخاص حقـیقی و حقوقی می بـاشد.

شرکت افرو با بهره گیری از کارشناسان، مشاوران، برنامه نویسان تجارت الکترونیک و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا خدمات ذیل را ارایه می نماید :

خدمات گروه افرو :

طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت

طراحی گرافیک وب سایت / UX / UI

طراحی آرم و لوگو

مشاوره تبلیغاتی

مشاوره طراحی وب سایت

مشاوره تجارت الکترونیک

وب سایت گروه افرو